Дошкільний навчальний заклад "Посмішка" 

 

У мальовничому і затишному селі Олександрівка, Шатівської сільської ради, на вулиці Молодіжна розташований дошкільний підрозділ Шатівського навчально -виховного комплексу. У вересні 2016 року дошкільній групі короткотривалого перебування виповнилося 12 років. За період існування у садочка з`явилося багато друзів , шанувальників та людей, для яких садок став рідною домівкою , бо тут велика та дружна сім`я. Єдність у справі та любов до дітей є запорукою нашої успішної праці.

У 2004 році дошкільний підрозділ з групою короткотривалого перебування гостинно відкрив свої двері та прийняв перших вихованців. Кімната маленька, але затишна.Тут кожного дня вихователь Зайцева - Ковальська Наталія Володимирівна та помічник вихователя Данилюк Тетяна Володимирівна чекають своїх вихованців. Директор Шатівського навчально виховного комплексу Євсюченко Лариса Володимирівна - мудрий, розумний, справедливий керівник, з не аби якою ерудицією, яка завжди прийде на допомогу. Заступник з навчально-виховної роботи - Дрига Олена Валеріївна - розумна, енергійна, працьовита людина з великим серцем та душею.

Про нашу «маленьку країну», про нашу улюблену групу «Посмішка» ми готові розповідати ще багато. Історія іі велика, безмежна, хоча нам зовсім мало років. Багато наших випускників вступили до вищих навчальних закладів, де на даний час отримують освіту. І ми впевнені в тому, що вони стануть поважними людими та нашою гордістю.

Дошкільний підрозділ короткотривалого перебування працює за Освітньою програмою для дітей від двох до семи років «Дитина», яка акцентує увагу на особистість дитини, пріорітетність її інтересів, бажань і потреб перед амбіціями дорослих. Освітня програма розвитку дітей від двох до семи років «Дитина» - це перша програма, керуючись якою дорослі допоможуть дитині сформуватись як особистість.

Програма є освітньою, тобто базується на положенні про те, що освіта веде за собою розвиток. Дошкільна освіта - перша ланка в системі освіти України.

У 2016 році до групи зараховано 16 вихованців

Вихованці дошкільної групи приймали участь У 2016 - 2017 навчальному році дошкільний підрозділ групи короткотривалого перебування приймав участь у проєкті «Вчимося жити разом»

З лютого 2017 року час ми приймаємо участь у проекті «Садочок − простір дружній до дитини».

Також у нашій групі проходить багато свят та змагань.

Педегогічний колектив дошкільної групи виховує справжніх патріотів нашої держави та створювати такі умови для вихованців, щоб дитячий садок став рідною та затишною домівкою для кожного з них.


 Дошкільний навчальний заклад - 2015 рік https://sites.google.com/site/sativskijnvk/dnz-posmiska