Дошкільний навчальний заклад "Посмішка" 

 

Фундамент розвитку майбутньої особистості, як відомо, закладається в ранньому віці. Тому дуже важливо саме в дитинстві отримати якомога більше знань та умінь, аби розвинути творчі здібності та здобути якісну освіту в майбутньому, соціальний досвід тощо. Саме дошкільна освіта є обов'язковою первинною складовою частиною системи безперервної освіти в Україні. Її функціонування регламентоване Конституцією України та Законами України «Про освіту», «Про дошкільну освіту»

Багато років у мешканців Шатівської сільської ради існувала проблема влаштування дитини до дитячого садочка. Завдяки спільним зусиллям обласної державної адміністрації, місцевої влади, праці будівельників та освітян позитивно вирішилося це питання лише в цьому році. з 01.09.2018 року на базі Шатівського навчально-виховного комплексу запрацює дошкільне відділення з 9-ти годинним режимом роботи. До цього це була лише група короткотривалого перебування. Для 20 вихованців облаштовано затишну групову, спальну, туалетну та роздягальну кімнати із новим обладнанням, а для забезпечення якісного медобслуговування - сучасний медичний кабінет.

У новому закладі є всі зручності: опалення, холодна та гаряча вода, власна пральня, завезені нові меблі Все зроблено за сучасними стандартами. Дошкільне відділення радо зустріло своїх перших маленьких вихованців.

  У садку працює дружній колектив: заступник директора з навчально-виховної роботи дошкільного підрозділу - Зайцева - Ковальська Наталя Володимирівна, вихователь - Іванченко Тетяна Миколаївна, помічник вихователя - Макаровець Тамара Миколаївна, медична сестра - Лучанінова Світлана Олексіївна, музичний керівник - Харченко Олена Олександрівна.